Ogłoszenia Parafialne 11 IV 2021r.

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

1.           Wyjątkowość drugiej niedzieli Wielkanocy najlepiej oddają słowa zaczerpnięte z „Dzienniczka” św. Faustyny: „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski” (Dz. 299, 699).

2.          W następną niedziele po Mszy Świętej o godz. 1200 spotkanie dla kandydatów do I komunii świętej.

3.          We wtorek 13 kwietnia Msza Święta o godz. 1800 będzie sprawowana w intencji Róż Żywego Różańca.

4.           Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia katolicki Nasza Służba oraz miesięcznik Drogi Miłosierdzia.

5.           Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy zdrowia i łaski Bożej na każdą chwilę życia w tygodniu, który jest przed nami.

Czwartek, II Tydzień Wielkanocny
Rok B, I