Ogłoszenia Parafialne 17 III 2024

V Niedziela Wielkiego Postu

1.     Za tydzień obchodzimy niedzielę Męki Pańskiej, zwaną Niedzielą Palmową. Podczas wszystkich Mszy Świętych dokonamy błogosławieństwa palm.

Osoby chętne do pomocy przy Liturgii Niedzieli Palmowej oraz Wielkiego Tygodnia proszę o zgłoszenie się do zakrystii.

2.     Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary do puszki na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za złożone ofiary składy staropolskie „Bóg Zapłać”.

3.     Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 1715. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 1000.

4.     We wtorek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia opieki Św. Patrona.

5.    Jak zawsze w każdą środę o godz. 17.45 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6.    W przyszłą Niedzielę Palmową 24.03 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania po mszy św. o godz. 12.00.  Obecność obowiązkowa.

7.     Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu
z kościoła jest do nabycia miesięcznik katolicki Nasza Służba oraz Drogi Miłosierdzia.

8.     Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy zdrowia
i łaski Bożej na każdą chwilę życia w tygodniu który jest przed nami.