Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Ogłoszenia Parafialne 31 V 2019r.

1.             Od soboty 30 maja w Naszej Garnizonowe Świątyni nie obowiązują już limit osób, które mogą przebywać podczas Mszy Świętej lub innego obrzędu. Jednakże abyśmy wszyscy czuli się bezpiecznie w kościele należy zachować maksymalnie bezpieczną odległość pomiędzy wiernymi.

2.             Nabożeństwo Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w Naszej Świątyni od poniedziałku do soboty o godz. 1730, w niedziele o godz. 1030.

3.             W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godziny 1700.

4.             W sobotę pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci NMP będzie połączone z nabożeństwem Czerwcowym o godz.1730.

5.             W tym tygodniu obchodzimy:

·                Poniedziałek 01062020 święto NMP Matka Kościoła

·                Środa - 04.06.2020 - Wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

·                Czwartek - 05.06.2020 - święto Chrystusa Króla Najwyższego i Wiecznego Kapłana

6.             Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy zdrowia i łaski Bożej na każdą chwilę życia w tygodniu, który jest przed nami.

Sobota, IX Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob. albo wsp. św. Norberta, biskupa