Ogłoszenia Parafialne 3 III 2024

III Niedziela Wielkiego Postu

1.     Dziś rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. W poniedziałek i we wtorek kolejne dni rekolekcji. Porządek rekolekcji:

Msze Św. w kolejne dni z nauką rekolekcyjną o godz. 7.00, 10.00 i 18.00

Spowiedź św. na pół godziny przed każdą Mszą Św. i podczas nabożeństw. Zaplanujmy swój udział w tych trzech dniach rekolekcji.  Przypominamy, że odpust zupełny można uzyskać za udział w trzydniowych  rekolekcjach wielkopostnych. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie i dary na stół podczas rekolekcji, dzięki czemu możemy ugościć naszego księdza rekolekcjonistę.

2.     Zachęcamy do licznego udziału nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 1715. Gorzkie Żale w niedziele o godz.1000Jednocześnie przypominamy, że do tych nabożeństw jest także dołączona możliwość uzyskania   odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

3.    W Środę 6 marca o godz. 17.45 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zaś o  godz. 18.00 Msza Św. w intencjach zawierzonych MB Fatimskiej.

4.    Na naszej parafialnej stronie internetowej umieszczona jest informacja o możliwości przekazywania 1,5 % podatku na rzecz chorego dziecka Jasia Raczkowskiego oraz naszego funkcjonariusza SG Adama Potapczyka, cierpiącego na stwardnienie rozsiane. Zachęcamy do  wsparcia podczas rozliczania podatku.

5.  W piątek 8 marca Dzień Kobiet – wszystkim kobietom życzymy bożych łask i błogosławieństwa bożego w życiu.

6.  Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia katolicki Nasza Służba oraz miesięcznik Drogi Miłosierdzia.

7.  Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy zdrowiai łaski Bożej na każdą chwilę życia w tygodniu który jest przed nami.

Poniedziałek, III Tydzień Wielkiego Postu
Święto św. Kazimierza, królewicza