Ogłoszenia Parafialne 24.10.2021r.

XXX Niedziela Zwykła

1.    Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe ku czci NMP od poniedziałku do soboty o godz.1730 w niedziele o godz.1000.

2.    Przyjmujemy wypominki w kancelarii parafialnej. Wypominiki wypisujemy na kartkach, które są na stoliku przy wyjściu z kościoła, na dany dzień tygodnia od poniedziałku do piątku. W modlitwie wypominkowej będziemy modlić się przez cały listopad od poniedziałku do piątku o godz. 1730.

3.    W piątek 29 października o godz. 1200 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłej tragicznie w katastrofie lotniczej załogi śmigłowca KANIA.

4.    1 listopada  Msze Święte w naszym kościele o godz. 730, 900 i 1030. Tego dnia nasza parafia organizuje także Msze Świętą na Cmentarzu Wojskowym przy ul. 11 listopada w Białymstoku o godzinie 1030.

5.    W tym tygodniu obchodzimy:

·        CZWARTEK – 28.10.2021 – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

6.     Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu
z kościoła jest do nabycia Nasza Służba oraz miesięcznik Drogi Miłosierdzia.

7.    Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy zdrowia
i łaski Bożej na każdą chwilę życia w tygodniu, który jest przed nami.

Niedziela, XXX Tydzień zwykły
Rok B, I