Ogłoszenia Parafialne 17 stycznia

Druga Niedziela Zwykła

1.           Na naszej parafialnej stronie internetowej w zakładce „katecheza sakramentalna” zamieszczone zostały materiały  formacyjne przeznaczone dla kandydatów do I Komunii Świętej oraz Bierzmowania.

2.           W dniu dzisiejszym ofiary złożone do puszek przeznaczone są na nasz parafialny Caritas.

3.           W czwartek 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w piątek, 22 stycznia - Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych seniorach i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana w ich intencji Komunia św. i serdeczna, życzliwa pamięć.

4.           W przyszłą niedziele 24 stycznia będziemy obchodzić  „Dzień solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w Naszym Kościele będą zbierane datki do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

5.           Podlaski Oddział Straży Granicznej urządza nową salę tradycji. Dlatego tą drogą Pan Komendant POSG zwraca się z prośbą o przekazywanie różnych pamiątek, zdjęć dokumentów, przedmiotów, kopii dokumentów, które są świadectwem służby granicznej. Chodzi o wszystkie przedwojenne i powojenne formacje graniczne. Więcej szczegółów jest dostępnych na naszej stronie internetowej. Zachęcamy, by uczcić służbę naszych krewnych i bliskich poprzez przekazanie tych pamiątek do Sali tradycji Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

6.           Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu
z kościoła jest do nabycia katolicki tygodnik Nasza Służba oraz miesięcznik Drogi Miłosierdzia.

7.           Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy zdrowia
i łaski Bożej na każdą chwilę życia w tygodniu, który jest przed nami.

Piątek, II Tydzień zwykły
Rok B, I
Dzień Powszedni albo wsp. św. Wincentego, diakona i męcz. albo wsp. św. Wincentego Pallottiego, prezb.