W czasie wakacji w Lipcu i Sierpniu w naszym kościele Msze Święte odprawiane są w następującym porządku:

·         Od Poniedziałku  do Piątku – 700.

·         Sobota – 700, 1800.

·         Niedziela 730, 900, 1030,1200.

Ogłoszenia Parafialne 02 VIII 2020r.

XVIII Niedziela Zwykła

1.          Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, który w Polsce jest miesiącem abstynencji. Kościół zachęca do powstrzymania się od napojów alkoholowych w duchu ofiary, dla kształtowania właściwych postaw młodego pokolenia, a także jako wyraz wsparcia dla rodzin dotkniętych problemem alkoholowym. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego wyrzeczenia.

2.          W najbliższą środę Msza Święta o godz. 700 będzie sprawowana we wszystkich intencjach zawierzonych Najświętszej Maryi Pannie.

3.          W najbliższy piątek obchodzimy pierwszy piątek miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Święte o godz.700. Spowiedź od godz. 630. W tym dniu Msza Święta o godz. 700 będzie sprawowana we wszystkich intencjach zawierzonych Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

4.          Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia Nasza Służba oraz miesięcznik Drogi Miłosierdzia.

5.          W tym tygodniu obchodzimy:

vWTOREK – 04.08.2020 – wsp. św. Jana Marii Vianneya

vCZWARTEK – 06.08.2020 – święto Przemienienia Pańskiego

vSOBOTA – 08.08.2020 – wsp. św. Dominika

6.          Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy zdrowia i łaski Bożej na każdą chwilę życia w tygodniu, który jest przed nami.

Wtorek, XVIII Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezb.