WSPÓLNOTA

LITURGICZNEJ  SŁUŻBY  OŁTARZA

PARAFII  WOJSKOWEJ  pw. ŚW. JERZEGO

w BIAŁYMSTOKU

W dwudziestą dziewiątą niedzielę zwykłą 16 października 2016 r. podczas Mszy św. o godz. 11.00 Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii wzbogaciła się o nowego ministranta, którym po półrocznej służbie kandydackiej został Maciej Sulkowski.

W pierwszą wielkopostną niedzielę 22 lutego 2015 r. podczas Mszy św. o godz. 11.00 Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii wzbogaciła się o nowego ministranta, którym po półrocznej służbie kandydackiej został Paweł Wyszyński.

W trzecią wielkopostną niedzielę 23 marca 2014 r. podczas Mszy św. o godz. 11.00 Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii wzbogaciła się o dwóch nowych ministrantów, którymi po półrocznej służbie kandydackiej zostali Kacper Oniśko i Wiktor Pakuła.

W niedzielę 17 lutego 2013 r. podczas Mszy św. o godz. 11.00 Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii powiększyła się o dwóch nowych ministrantów, a dotychczasowych kandydatów Łukasza Marczuka i Filipa Hipolita Sapuna.

W pierwszą wielkopostną niedzielę 13 marca 2011 r. podczas Mszy św. o godz. 11.00 Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii wzbogaciła się o nowego ministranta, którym po półrocznej służbie kandydackiej został Michał Polecki.

W niedzielę 14 marca 2010 r. podczas Mszy św. o godz. 11.00 Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii powiększyła się o nowego ministranta, a dotychczasowego kandydata Jacka Opiela.

W niedzielę 29 marca 2009 r. podczas Mszy św. o godz. 11.00 nasza parafialna wspólnota Liturgicznej Służby Ołtarza powiększyła się o kolejnego  ministranta, a dotychczasowego kandydata Pawła Królika.

W niedzielę 10 lutego 2008 r. podczas Mszy św. o godz. 9.00 Liturgiczna Służba Ołtarza naszej parafii wzbogaciła się o nowych ministrantów, którzy do tej pory byli w grupie kandydackiej: Jakub Abramowicz, Szczepan Marczuk, Konrad Marczuk.