Ogłoszenia Parafialne 14 VII 2024 r.

XV Niedziela Zwykła

1.            W przyszłą niedzielę 21 lipca rozpocznie się XXV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. Po każdej Mszy Świętej w przyszłą niedzielę, odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i kierowców. (również rowerów czy hulajnóg) Niech pod opieką patrona kierowców św. Krzysztofa wszyscy szczęśliwie dotrą do celu podróży. Ofiary składane przy poświęceniu pojazdów przekazane będą na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2.     W tym tygodniu obchodzimy:

·        PONIEDZIAŁEK – 15.07.2024 – wspomnienie Św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła

·       WTOREK – 16.07.2024 – NMP z Góry Karmel , czyli MB Szkaplerznej

3.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia Nasza Służba (uwaga, nowy numer) oraz miesięcznik Drogi Miłosierdzia.

4.     Wszystkim parafianom, żołnierzom, funkcjonariuszom, wakacyjnym gościom i sympatykom naszej parafii życzymy zdrowia i łaski Bożej na każdą chwilę życia w tygodniu, który jest przed nami.

Piątek, XV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni