Ogłoszenia Parafialne 14 IV 2023 r.

III Niedziela Wielkanocna

1.      Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest dla nas zachętą do częstszego sięgania po Pismo Święte, które jest niewyczerpanym źródłem mądrości i przewodnikiem na drogach wiary. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię w jej osobistej lekturze. Wiara w zmartwychwstanie Chrystusa staje się naszym udziałem dzięki świadectwom przekazanym nam na kartach Nowego Testamentu.

2.      W środę o godz. 7.00 jest jeszcze możliwość zamówienia intencji mszalnej.

3.      Jak zawsze zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o 17.45

4.      Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia Nasza Służba (najnowszy numer) oraz miesięcznik Drogi Miłosierdzia (najnowszy numer).

5.       Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy zdrowia i łaski Bożej na każdą chwilę życia w tygodniu, który jest przed nami.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny